KONST / Litografier / Färglitografi 16914458
nr 1691 4458
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 46/100, daterad 1968, komposition. Bladets mått: 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 54x42
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:35:30
31/3 19:29:27
100 kr
31/3 20:07:22
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin